Advil Liquid-Caps 200 mg Ibuprofen › Real Dutch Food
Je e-mail wordt gebruikt voor het opslaan van je bestelling en verlaten winkelwagen mail / Your e-mail is used for saving your order and an abandoned shopping cart mail.

Advil Liquid-Caps 200 mg Ibuprofen

Beschikbaarheid: Op voorraad

Sku: 3853

Beschikbaar via nabestelling

120gr
10 stuks
Hoeveelheid

5,95 (6,49 incl. BTW)

Categorieën : Geneesmiddelen

Uitgebreide productinformatie

Voedingswaarden

Ingrediënten

  • De capsule bevat sorbitol en soja lecithine.

Gebruik en veligheid

Bereidingsmethode

Gebruiken bij: Lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep. Dosering en wijze van gebruik: Gebruik de laagste effectieve dosering gedurende een zo kort mogelijke periode om de symptomen te verlichten. Voor volwassenen, ouderen en jongeren ouder dan 12 jaar: Zonodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen twee doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen twee doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur. Niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200mg) per 24 uur. De capsules moeten met water worden ingenomen. Uitsluitend voor oraal gebruik. Gebruik dit middel niet langer dan 10 dagen, tenzij uw arts u anders heeft voorgeschreven. Neem contact op met uw arts als uw klachten aanhouden of verergeren. Uitsluitend voor kortdurend gebruik. Voor gebruik de bijsluiter lezen.

Veiligheid

Niet gebruiken: Indien u allergisch bent voor ibuprofen of één van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstillers. Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt, of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg. Indien u aan een nier-, hart- of leveraandoening lijdt. Indien u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. Indien u een maagzwaar, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad. Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren.

Extra informatie

Gewicht120 g
Brand

custom contents goes here